banner isbank

Satranç Haberleri

YENİŞEHİR KENT KONSEYİ SPORCU LİSTELERİ

YENİŞEHİR KENT KONSEYİ GENÇLİK SATRANÇ TURNUVASI SPORCU LİSTELERİ

28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde Yenişehir Kent Konseyi binasında yapılacak olan Satranç turnuvasına başvuran sporcuların listesi aşağıda verilmiştir.

18 yaş altı kategoride 134 sporcu başvurmuştur. Bu sporculardan Maksimum Reatinge göre ilk 60 sporcu asıl listeyi oluşturmuştur. 61-134 arası sporcular yedek olarak belirlenmiştir.

Asıl listede adı geçen ancak turnuvaya katılamayacak olan sporcu var ise bunu 505 647 4196 nolu telefondan Başhakem Hasan BACAK'a iletmesi önemle rica olunur. Aksi taktirde başka bir sporcunun hakkını yemiş olacağınızdan duyarlı davranacağınızı umuyoruz.

ÖNEMLİ NOT:18 yaş altı kategoriye başvuru yapıp adı asıl listede çıkmayan ve yedek listede yer alan sporculardan isteyenler yine yedek listedeki sıraları dikkate alınacak 17 sporcu açık kategoride yarışabilecektir.

27.05.2016 TARİHİNDE GÜNCELLENEN LİSTELER

xls18_Ya_Alt_Asl_Liste.xls

xlsAçık Kategori Sporcu Listesi

xls18_Ya_Alt_Yedek_Liste.xls
 

YENİŞEHİR KENT KONSEYİ GENÇLİK SATRANÇ TURNUVASI

afis 4
Yenişehir Kent Konseyinden "Yenişehir Kent Konseyi Gençlik Turnuvası" 28 -29 Mayıs 2016 tarihlerinde Yenişehir Kent Konseyi Binasında oynanacaktır. İki kategoride oynanacak turnuvada 1.cilere Tam Altın 2.cilere Yarım Altın 3.cülere Çeyrek Altın verilecektir. Her iki kategori 60 kişi ile sınırlı olup, Kesin listeler 26 Mayıs 2016 tarihinde sitemizden duyurulacaktır.

Yönerge için docTıklayınız  


I Kademe Satranç Antrenör Eğitimi

Tarsus' ta (Tarsus Teknoloji Fakültesinde) ve Mersin Anafartalar İÖO.

13 Haziran 2016  Pazartesi Günü SAAT 17,30 da, I Kademe Satranç Antrenör Eğitimi başlayacaktır. Eğitim 40 saat yapılacaktır.   

İstenilen Belgeler 
1-    Dilekçe (Açık Adresli, telefon ve e-posta yazılı)
2-    Diploma Sureti Noter Onaylı (Görevdeki öğretmenlerden diploma sureti yerine okullarından alacakları onaylı görev yeri belgesi)
3-    Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (İl Temsilciliğimizce sonradan toplu olarak alınacaktır).
4-    Katılım bedeli dekontu. (170 TL katılım bedelini Türkiye Satranç Federasyonun İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 no’lu hesabına yatırdıklarına dair dekont)
5-    2 adet vesikalık fotoğraf ( Erkek kursiyerlerden sakalsız ve kravatlı)
6-    Savcılık İyi Hal Kağıdı aslı. (Görevdeki öğretmenlerden istenmeyecektir, diğer kamu kuruluşunda çalışan kursiyerler bu belgenin yerine kurumlarından görev yeri belgesi alabilirler, kamu kurumlarında çalışmayan kursiyerler mutlaka bu belgeyi getirecekler)
7-    Nüfus cüzdanı fotokopisi (resimli).
8-    Sağlık Raporu ( Herhangi bir sağlık kurumundan alınabilir. (Sağlık raporu alamayanlar I Kademe Antrenör Olmamda sağlık ile ilgili problemim bulunmamaktadır. Şeklinde beyan verebilir
9-    Antrenör Bilgi Formu (form için xlsTıklayınız)  (Formu kendi adınız ile kaydedp gönderiniz)
Belgeler Kurs başladığında teslim alınacaktır. Ancak kursa başvuru yapmak için Antrenör Bilgi Formunu elektronik ortamda doldurarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. elektronik posta adresine kursa nerede katılacağını bildirerek göndermesi gerekmektedir.
   

 İletişim Tel: 530 770 6533 - 505 647 4196 

 

ADAY HAKEM EĞİTİMİ

İlimizde 10-12 Haziran 2016 tarihlerinde AÇILMASI PLANLANAN Gelişim Semineri İLERİ BİR TARİHE ertelenmiştir. TARİH DAHA SONRA DUYURULACAKTIR.
Aday Hakem olmak isteyenler, Aşağıda belirtilen açıklamalar doğrultusunda işlem yapmaları gerekmektedir.
Aday Hakem Eğitimine katılma koşulları için docTıklayınız   Örnek Dilekçe İçin docTıklayınız    Hakem Bilgi Formu İçin xlsTıklayınız.
Eğitime katılacak adayların Hakem Bilgi Formlarını doldurarak elektronik ortamda Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. elektronik posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Aday Hakem Eğitimi 25 kişi ile sınırlıdır.