banner isbank

Satranç Haberleri

Mersin Merkezde (Servet Tazegül Satranç Merkezi) Satranç Turnuvası

Mersin Merkezde (Servet Tazegül Satranç Merkezi) yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası kategorilerine başvuru sayıları 6 tur üzerinden oynamaya yeterli geldiğinden 1.tur Cumartesi günü saat 10 .15'e alınmıştır. Yoklamalar Cumartesi günü saat 08.30 -09.30 arasında yapılacaktır. Cuma günü yoklamaya  gelen sporcularımızın olması durumunda yoklama alınacaktır.İlanen duyurulur.

Mersin'de Kapalı ELO Turnuvası

 24 Ekim 2014 cuma günü 1. turu yapılan Mersin Kapalı Elo Turnuvasının verilerine ulaşmak için tıklayınız.
CUMHURİYET BAYRAMI ERDEMLİ SATRANÇ KULÜBÜ SATRANÇ TURNUVASI

Erdemli Satranç Kulubünce 11 Ekim 2014 Cumartesi, günü Erdemli Kapalı Spor Salonunda Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası düzenlenecektir. docYönerge Kayıtlar İçin Tıklayınız

 

HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

İlimizde 31 Ekim-1,2 Kasım 2014 tarihleri arasında Hakem Gelişim Semineri yapılacaktır. Bir yılını dolduran Aday Hakemlerin ve İl Hakemlerinin  katılımlarına açık olan Gelişim Seminerine docKatılıma Şartları için tıklayınız.

Çok önemli Duyuru İLİMİZDE GÖREV YAPAN HAKEMLERİMİZİN DERLENDİĞİ BİLGİ FORMUNDA YER ALMAYAN VEYA EKSİK BİLGİLERİ OLAN HAKEMLERİMİZİN FORMU DOLDURARAK (kendi adları ile kayıt ederek) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. elektronik posta adresine göndermeleri zorunluluk arz etmektedir. xlsHakem Bilgi Formu

PALM CITY ALIŞVERİŞ MERKEZİ SATRANÇ TURNUVASI

Palm Cıty Alışveriş Merkezince 2. Satranç Turnuvası 28-29 Ekim 2014 tarihleri arasında 5 tur üzerinden Palm Cıty Alışveriş Merkezinde yapılacaktır. Kategoriler 35 kişi ile sınırlıdır. Başvurular öncelikli olarak ELO ve UKD puanlarına göre sıralanacak, daha sonra kayıt tarihi esas alınarak sıralama yapılacaktır. Başvurusu sırası internet sayfamızdan turnuvadan bir gün önce ilan edilecektir.

 Turnuva kayıtları için tıklayınız.  Yonerge