banner isbank

Satranç Haberleri

Bozyazı İlçemizde Aday Hakem Semineri

Bozyazı İlçemizde 19-20-21 Ekim 2018 Tarihleri arasında Aday Hakem Semineri yapılacaktır.

Geniş Bilgi İçin Tıklayınız

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

TOYATA PLAZA BORANLAR CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

Ezgi Satranç Kulübünce organize edilen ve 14 Ekim 2018 pazar günü MEÜ.Yenişehir Kampüsünde oynanacak olan, "Toyata Plaza Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası" ve Toyata Plaza Cumhuriyet Bayramı Satranç Şenliği Turnuvası" yönergeleri aşağıdadır.  

Toyata Plaza Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası yönergesi için pdfTıklayınız

Toyata Plaza Cumhuriyet Bayramı Satranç Şenliği Turnuvası için pdfTıklayınız

SOYLU SATRANÇ TURNUVASI

Soylu Satranç Turnuvası 6-7 Ekim 2018 günlerinde MEÜ.Yenişehir Kampüsünde Oynanacaktır. Her Kategori 64 kişi ile sınırlıdır.

Yönerge için pdfTıklayınız


Turnuva verileri için TıklayınızÖzel Gaye Okulları İlköğretim Hızlı Satranç Turnuvası

LOGOTıklayınıztıklayınıztıklayınızTıklayınıztıklayınızTıklayınızErdemli Özel Gaye Okullarından İlköğretim Hızlı Satranç Turnuvası 7 Ekim 2018 Pazar Günü oynanacaktır. Turnuvaya ERDEMLİ'de ikamet eden sporcular katılabilecektir. Kayıt kontrol sırasında istenmesi durumunda ikametgah belgesi gösterilmek zorundadır. 

Yönerge için    Tıklayınız Kayıtlar için Kayıtlar İçin Tıklayınız (Kayıt esnasında yaş gruplarına dikkat ediniz)


PHOTO-2018-10-09-16-13-58

Turnuva çok güzel bir ödül töreni ile sona erdi. Fotoğraflar için tıklayınız