banner isbank

Satranç Haberleri

Okul Sporları Bölge Yarışmaları

Okul Sporları Grup Yarışma İlleri Belli Oldu. İlimizi temsilen okul sporları grup yarışmalarına katılacak takımlar ve illeri; Bilgi için tıklayınız
ADANA GRUP MERKEZİ
Gençler Genel 1.                             EYÜP AYGAR FEN LİSESİ
Gençler Kız 1.                                 YAHYA AKEL FEN LİSES
Yıldız Genel 1.                                 ÖZEL TOROS KOLEJİ
Küçükler Gene l 1.                           ÖZEL GÜNEY GELİŞİM ORTAOKULU
Küçükler Kız1.                                 ÖZEL MERSİN BİL KOLEJİ ORTAOKULU
KIRIKKALE GRUP MERKEZİ
Gençler Genel 2.                              ÖZEL İÇEL KOLEJİ ANADOLU LİSESİ
Yıldızlar Genel 2.                              FİNAL KOLEJİ
Küçükler Genel 2.                             DR.İ.KAMİL TARHAN ORTAOKULU
MANİSA GRUP MERKEZİ             
GENÇ KIZ 2.                                     YENİŞEHİR MERSİN ANADOLU LİSESİ

2017-2018 Okulsporları Satranç Grup Müsabakaları

WhatsApp Image_2018-04-01_at_18.56.33İlimizi Temsilen Okulsporları Bölge yarışmalarına katılan takımların elde ettikleri başarılar aşağıda belirtilmiştir.
2017-2018 Okulsporları Satranç Grup Müsabakaları Gençler Genel Kategorisi 1.İçel Anadolu Lisesi (Kırıkkale'de oynandı)

2017-2018 Okulsporları Satranç Grup Müsabakaları Küçük Kızlar Kategorisi 3. Özel Bil Koleji(Adana'da oynandı)

2017-2018 Okulsporları Satranç Grup Müsabakaları Küçükler Genel Kategorisi 4.Dr.Kamil Tarhan Ortaokulu (Kırıkkale'de oynandı)

Takım sporcularımızı ve okullarımızı kutluyoruz. 

Devamını oku...

ERDEMLİ BELEDİYESİ BAHAR KUPASI SATRANÇ TURNUVASI

Erdemli Belediyesi Organizasyonunda 7 Nisan 2018 Cumartesi günü oynanacak olan "Erdemli Belediyesi Bahar Kupası Satranç Turnuvası" 10' +10'' Eklemeli Tempo ile oynanacak olup, ERDEMLİ İLÇESİNDE İKAMET EDENLER SPORCULAR Katılabilirler. Yönerge için pdfTıklayınız
Yaş gerupları Kayıtlar için Tıklayınız   Açık Kategori Kayıtları için Tıklaynız
xls07_yas_2011_genel_Gecici_siralama_listesi.xls   xls07_yas_2011_kz_Gecici_siralama_listesi.xls  xls08_yas_2010_genel_Gecici_siralama_listesi.xls  xls08_yas_2010_kz_Gecici_siralama_listesi.xls  xls09_yas_2009_genel_Gecici_siralama_listesi.xls  xls09_yas_2009_kz_Gecici_siralama_listesi.xls  xls10_yas_2008_genel_Gecici_siralama_listesi.xls  xls10_yas_2008_kz_Gecici_siralama_listesi.xls  xls11-12_yas_2006-2007_genel_Gecici_siralama_listesi.xls xls13-14_yas_2004-2005_genel_Gecici_siralama_listesi.xls  xls11-12_yas_2006-2007_kz_Gecici_siralama_listesi.xls  xlsack_Gecici_siralama_listesi.xls

Silifke "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası"

Silifke ilçemizde 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası" Halk Eğitim Merkezinde  oynanacaktır. 

Halk Eğitim Merkezine aynı tarihlerde başka bir etkinlik yapılacağından turnuvamız

Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesine alınmıştır.


Yönerge için pdfTıklayınız Kayıtlar içim Tıklayınız

Mersin Eczacı Odası 11.Geleneksel Satranç Turnuvası

Ezgi Satranç Kulubü Organizasyonunda 5-6 Mayıs 2018 tarihihlerinde oynanacak UKD'ye dahil olan turnuva yönergesi için pdfTıklayınız   6 Mayıs 2018 tarihinde oynanacak olan  Mersin Eczacı Odası 11.Geleneksel Satranç Şenliği Turnuvası için pdfTıklayınız